Гончаров Валентин Вікторович

Адвокат Ужгород

данный юрист не зарегистрирован на портале, мы подберем вам другого

Обліковується у Рада адвокатів Закарпатської області
№ Свідоцтва 21/112
Дата видачі свідоцтва 11.11.2002
Орган, що видав свідоцтво Закарпатська обласна КДКА
Номер рішення 5
Дата прийняття рішення 03.06.1994
Адреса основного робочого місця та номери засобів зв'язку

Адреса: 88000, Закарпатська обл., Ужгородський р-н., Ужгород, вул. Шухевича Романа (вул. Лавріщева), буд. 14, літ. А, кв. 18

Форми адвокатської діяльності. Індивідуальна адвокатська діяльність
Найменування, адреса, номери засобів зв'язку

Адреса: 88000, Закарпатська обл., Ужгородський р-н., Ужгород, вул. Шухевича Романа (вул. Лавріщева), буд. 14, літ. А, кв. 18данный юрист не зарегистрирован на портале, мы подберем вам другого

Витяги сформовані відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» від 05.07.2012 № 5076-VI http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/5076-17. Джерело інформації: "ЄДИНИЙ РЕЄСТР АДВОКАТІВ УКРАЇНИ" erau.unba.org.ua.

Єдиний реєстр адвокатів України був створений та почав функціонувати з 16 січня 2013 року на підставі Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" та Порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів України, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 17 грудня 2012 року № 26 (із змінами та доповненнями).

Відповідно до ч. 2 ст. 10-1 Закону України "Про доступ до публічної інформації" http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2939-17. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов'язковим посиланням на джерело отримання такої інформації. Актуалізація інформації проводиться систематично - 1 раз у квартал.

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на Джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України erau.unba.org.ua. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації.


Другие адвокаты и юристы из города Ужгород

Александров Євгеній Миколайович

Адвокат, г. Ужгород

Возраст: 44 года 19 лет опыта На проекте 1 год
Всего консультаций: 81 Платных консультаций: 11

Гражданское право, Трудовое право, Семейное право, Наследств...

6 отзывов

Силкина Евгения Алексеевна

Адвокат, г. Ужгород

Возраст: 46 лет На проекте 1 год
Всего консультаций: 9 Платных консультаций: 0

Гражданское право, Трудовое право, Семейное право, Недвижимо...

нет отзывов