Сідько Світлана Іванівна

Адвокат Котельва

данный юрист не зарегистрирован на портале, мы подберем вам другого

Обліковується у Рада адвокатів Полтавської області
№ Свідоцтва 1422
Дата видачі свідоцтва 21.03.2017
Орган, що видав свідоцтво Рада адвокатів Полтавської області
Номер рішення 6
Дата прийняття рішення 19.08.2014
Адреса основного робочого місця та номери засобів зв'язку

Адреса: 38600, Полтавська обл., Котелевський р-н., Котельва, пров. Лісовий, буд. 7

Форми адвокатської діяльності. Індивідуальна адвокатська діяльність
Найменування, адреса, номери засобів зв'язку

Адреса: 38600, Полтавська обл., Котелевський р-н., Котельва, пров. Лісовий, буд. 7данный юрист не зарегистрирован на портале, мы подберем вам другого

Витяги сформовані відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» від 05.07.2012 № 5076-VI http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/5076-17. Джерело інформації: "ЄДИНИЙ РЕЄСТР АДВОКАТІВ УКРАЇНИ" erau.unba.org.ua.

Єдиний реєстр адвокатів України був створений та почав функціонувати з 16 січня 2013 року на підставі Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" та Порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів України, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 17 грудня 2012 року № 26 (із змінами та доповненнями).

Відповідно до ч. 2 ст. 10-1 Закону України "Про доступ до публічної інформації" http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2939-17. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов'язковим посиланням на джерело отримання такої інформації. Актуалізація інформації проводиться систематично - 1 раз у квартал.

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на Джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України erau.unba.org.ua. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації.


Другие адвокаты и юристы из города Котельва

Шевченко Роман Володимирович

Адвокат, г. Котельва

Возраст: 43 года 3 года опыта На проекте 1 год
Всего консультаций: 0 Платных консультаций: 0

нет отзывов

Юристы и адвокаты в других городах Украины