Чокля Єлизавета Юріївна

Адвокат Мелитополь

данный юрист не зарегистрирован на портале, мы подберем вам другого

Обліковується у Рада адвокатів Запорізької області
№ Свідоцтва 001086
Дата видачі свідоцтва 24.12.2015
Орган, що видав свідоцтво Рада адвокатів Запорізької області
Номер рішення 11
Дата прийняття рішення 28.08.2015
Адреса основного робочого місця та номери засобів зв'язку

Адреса: 72310, Запорізька обл., Мелітополь, вул. Інтеркультурна, буд. 141, літ. Г

Форми адвокатської діяльності. Індивідуальна адвокатська діяльність
Найменування, адреса, номери засобів зв'язку

Адреса: 72310, Запорізька обл., Мелітополь, вул. Інтернаціональна, буд. 141, літ. Гданный юрист не зарегистрирован на портале, мы подберем вам другого

Витяги сформовані відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» від 05.07.2012 № 5076-VI http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/5076-17. Джерело інформації: "ЄДИНИЙ РЕЄСТР АДВОКАТІВ УКРАЇНИ" erau.unba.org.ua.

Єдиний реєстр адвокатів України був створений та почав функціонувати з 16 січня 2013 року на підставі Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" та Порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів України, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 17 грудня 2012 року № 26 (із змінами та доповненнями).

Відповідно до ч. 2 ст. 10-1 Закону України "Про доступ до публічної інформації" http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2939-17. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов'язковим посиланням на джерело отримання такої інформації. Актуалізація інформації проводиться систематично - 1 раз у квартал.

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на Джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України erau.unba.org.ua. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації.


Другие адвокаты и юристы из города Мелитополь

Шубіна Марина Савеліївна

Юрист, г. Мелитополь

Возраст: 23 года 1 год опыта На проекте 2 месяца
Всего консультаций: 1 Платных консультаций: 0

нет отзывов

Бондарь Павел Юрьевич

Адвокат, г. Мелитополь

Возраст: 38 лет 13 лет опыта На проекте 11 месяцев
Всего консультаций: 1 Платных консультаций: 0

Гражданское право, Трудовое право, Семейное право, Недвижимо...

нет отзывов

Юристы и адвокаты в других городах Украины