Терехов Антон Віталійович

Адвокат Каменское

данный юрист не зарегистрирован на портале, мы подберем вам другого

Рада адвокатів Дніпропетровської області
3679
02.04.2018
Рада адвокатів Дніпропетровської області
91
29.03.2018

51934, Дніпропетровська обл., Кам'янське, р-н Південний, вул. Запорізька, буд. 6, кв. 4

Індивідуальна адвокатська діяльність

51934, Дніпропетровська обл., Кам'янське, р-н Південний, вул. Запорізька, буд. 6, кв. 4данный юрист не зарегистрирован на портале, мы подберем вам другого

Витяги сформовані відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» від 05.07.2012 № 5076-VI http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/5076-17. Джерело інформації: "ЄДИНИЙ РЕЄСТР АДВОКАТІВ УКРАЇНИ" erau.unba.org.ua.

Єдиний реєстр адвокатів України був створений та почав функціонувати з 16 січня 2013 року на підставі Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" та Порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів України, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 17 грудня 2012 року № 26 (із змінами та доповненнями).

Відповідно до ч. 2 ст. 10-1 Закону України "Про доступ до публічної інформації" http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2939-17. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов'язковим посиланням на джерело отримання такої інформації. Актуалізація інформації проводиться систематично - 1 раз у квартал.

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на Джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України erau.unba.org.ua. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації.


Другие адвокаты и юристы из города Каменское

Гвоздев Владимир Анатольевич

Юрист, г. Каменское

Возраст: 43 года 6 лет опыта На проекте 3 года
Всего консультаций: 2 Платных консультаций: 1

Семейное право

нет отзывов

Эрнест Серебряков Сергеевич

Адвокат, г. Каменское

ПРАВОВАЯ ПОМОЩЬ В СУДЕБНЫХ ДЕЛАХ:

  • Семейные споры
  • Жилищные споры
  • Наследственные споры
  • Земельные споры
  • Споры о праве собственности на...

Юристы и адвокаты в других городах Україна