Македон Юрій Миколайович

Адвокат Могилев-Подольский

данный юрист не зарегистрирован на портале, мы подберем вам другого

Обліковується у Рада адвокатів Вінницької області
№ Свідоцтва 4128/10
Дата видачі свідоцтва 22.10.2009
Орган, що видав свідоцтво Київська обласна КДКА
Номер рішення 196
Дата прийняття рішення 22.10.2009
Адреса основного робочого місця та номери засобів зв'язку

Адреса: 24000, Вінницька обл., Могилів-Подільський р-н., просп. Незалежності, буд. 277, кв. 48

Форми адвокатської діяльності. Індивідуальна адвокатська діяльність
Найменування, адреса, номери засобів зв'язку

Адреса: 04212, Київ обл., Київ, р-н Оболонський, вул. Зої Гайдай, буд. 3, кв. 91данный юрист не зарегистрирован на портале, мы подберем вам другого

Витяги сформовані відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» від 05.07.2012 № 5076-VI http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/5076-17. Джерело інформації: "ЄДИНИЙ РЕЄСТР АДВОКАТІВ УКРАЇНИ" erau.unba.org.ua.

Єдиний реєстр адвокатів України був створений та почав функціонувати з 16 січня 2013 року на підставі Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" та Порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів України, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 17 грудня 2012 року № 26 (із змінами та доповненнями).

Відповідно до ч. 2 ст. 10-1 Закону України "Про доступ до публічної інформації" http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2939-17. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов'язковим посиланням на джерело отримання такої інформації. Актуалізація інформації проводиться систематично - 1 раз у квартал.

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на Джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України erau.unba.org.ua. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації.


Другие адвокаты и юристы из города Могилев-Подольский

Гриньков Євгеній Віталійович

Юрист, г. Могилев-Подольский

Возраст: 28 лет 7 лет опыта На проекте 6 месяцев
Всего консультаций: 2 Платных консультаций: 0

Гражданское право, Трудовое право, Семейное право, Наследств...

нет отзывов

Юристы и адвокаты в других городах Украины