Таращук Ольга Володимирівна

Адвокат Владимир-Волынский

данный юрист не зарегистрирован на портале, мы подберем вам другого

Обліковується у Рада адвокатів Волинської області
№ Свідоцтва 429
Дата видачі свідоцтва 18.12.2009
Орган, що видав свідоцтво Волинська обласна КДКА
Номер рішення 6/2
Дата прийняття рішення 10.12.2009
Адреса основного робочого місця та номери засобів зв'язку

Адреса: 44700, Волинська обл., Володимир-Волинський р-н., вул. Устилузька, буд. 19

Форми адвокатської діяльності. Індивідуальна адвокатська діяльність
Найменування, адреса, номери засобів зв'язку

Адреса: 43010, Волинська обл., Луцьк, вул. Дубнівська, буд. 12, кв. 140данный юрист не зарегистрирован на портале, мы подберем вам другого

Витяги сформовані відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» від 05.07.2012 № 5076-VI http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/5076-17. Джерело інформації: "ЄДИНИЙ РЕЄСТР АДВОКАТІВ УКРАЇНИ" erau.unba.org.ua.

Єдиний реєстр адвокатів України був створений та почав функціонувати з 16 січня 2013 року на підставі Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" та Порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів України, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 17 грудня 2012 року № 26 (із змінами та доповненнями).

Відповідно до ч. 2 ст. 10-1 Закону України "Про доступ до публічної інформації" http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2939-17. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов'язковим посиланням на джерело отримання такої інформації. Актуалізація інформації проводиться систематично - 1 раз у квартал.

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на Джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України erau.unba.org.ua. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації.


Другие адвокаты и юристы из города Владимир-Волынский

Лященко Сергій Олександрович

Адвокат, г. Владимир-Волынский

Возраст: 27 лет 4 года опыта На проекте 2 года
Всего консультаций: 0 Платных консультаций: 0

Гражданское право, Трудовое право, Семейное право, Наследств...

1 отзыв