Задайте вопрос юристу

835 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Армия и мобилизация, 12 апреля 2024, вопрос №105428

Уточнення відносно права на відсточку

Доброго дня. Згідно попередньо опублікового законопроєкту матимуть права на відсточку особи "які мають одного із своїх батьків з інвалідністю І чи ІІ групи, або одного з батьків дружини (чоловіка) з числа осіб з інвалідністю І чи ІІ групи за умови відсутності інших осіб, які не є військовозобов'язаними та відповідно до закону зобов'язані їх утримувати (крім випадків, якщо такі особи самі є особами із інвалідністю, потребують постійного догляду, відбувають покарання у вигляді позбавлення волі). У разі відсутності невійськовозобов'язаних осіб здійснювати догляд за особою з інвалідністю І чи ІІ групи може лише одна особа з числа військовозобов'язаних за вибором такої особи з інвалідністю." Після слів "які мають одного із своїх батьків з інвалідністю І чи ІІ групи" стоїть кома та присутнє слово "або". Тому уточнення додаткова умова щодо відсутності інших осіб стосується всіх перерахованих категорій й рідних дітей, чи лише зятів (батьків дружини)? Сподіваюся зрозуміло питання задав, чисто ваша думка адвокатська цікавить.

Ответы юристов (2)

    Айвазян Юрий Климентьевич

    Доброго дня, Андрію!

    Питання задали зрозуміло. Моя думка - це просто помилка й остання не означає, що це є розділенням підстави для своїх батьків та батьків дружини, інакше це повернулоби закон на ту стадію, яка була на початку війни. Як Ви розумієте, що це не можливо, оскільки підстава для відстрочки змінена (ускладнена) вже вдруге, або не надавати право на відстрочку.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю Вас.

    Норма щодо відсутності інших невійськовозобов'язаних осіб стосуватимуться і своїх батьків і батьків дружини (чоловіка).

    З повагою!


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України