Начните консультацию с юристом онлайн
Добрий день, проконсультуйте будь ласка, щодо такої ситуації.
Мій дід у 2015 році оформив дарування будинку моїй мамі за добровільною згодою. Він там не проживав з 2003 року, а у 2016 році після розлучення з жінкою переїхав туди жити.
У 2021 році через сварку з вітчимом він зʼїхав на орендоване житло. Днями дід приїхав до них, просто так викликав поліцію із заявою на «загрозу життя», поліція зареєструвала провадження, справу передали до суду, який відбудеться вже 10 серпня.
Водночас мамі прийшла пропозиція з розірвання договору дарування через «створення нестерпних умов для проживання» та вказано що нібито під час оформлення цього договору на нього здійснювали психологічний тиск.
Скажіть будь ласка, яка адміністративна відповідальність може загрожувати моєму вітчиму, зважаючи що доказів та свідків «загрози для життя» немає. І чи є шанс в діда відсудити таким чином будинок у мами.
І ще, чи можемо ми з мамою оформити договір дарування зараз та чи зможе дід в такому випадку відсудити будинок у мене. Дякую за відповідь.
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA