Задайте вопрос юристу

880 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Военное право, 14 ноября 2024, вопрос №122772

Виїзд з області зі статусом «невійськовозобов'язаний» і можливі обмеження

Доброго дня!
У мене є кілька запитань щодо мого статусу «невійськовозобов'язаний» у системі «Резерв+».

Мені 53 роки, і я працюю у волонтерській організації. З урахуванням цього статусу, чи можу я вільно виїжджати за межі області без будь-яких обмежень, наприклад, у разі, якщо буде проводитися перевірка документів?
Якщо під час виїзду з області виникнуть запитання, чи потрібно мати з собою додаткові документи або довідки, що підтверджують мій статус або обставини (наприклад, підтвердження роботи у волонтерській організації)?
Чи є якісь обмеження або привілеї, пов'язані з моїм статусом «невійськовозобов'язаний»? Якщо так, то як вони можуть вплинути на можливість виїзду?
Буду вдячний за роз'яснення та поради.

Ответы юристов (4)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Андрію!

    На якій підставі Ви маєте статус "невійськовозобов'язаний"? Який військово-обліковий документ маєте? Чи оновлені дані у Резерв+?

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Андрій Клиент 5 дней назад

    Оновлені дані у Резерв+

    • Айвазян Юрій Климентійович

      Ви відповіли не на всі питання, які я задавав.

    Андрій Клиент 5 дней назад

    Був військовий квиток з відстрочкою від служби за станом здоров'я «по зору», який залишився у військкоматі, в армії не був і не служив. Після появи програми резерв+ оновив дані, і там було сказано, що треба з'явитися в ТЦК для уточнення даних, більше нікуди не ходив, через місяці 3, знову оновив резерв+ і там з'явився такий статус «невійськовозобов'язаний». На етапі всіх цих процедур проходив обстеження в інституті Філатова, зараз маю діагноз, глаукома на обидва ока середньої ступеня. Подумав може підтягнулися дані з медичної бази, і в резерві+ з'явився такий статус.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України