Задайте вопрос юристу

883 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Военное право, 28 ноября 2024, вопрос №123406

Критерії бронювання з 01.12.24

Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, як можна трактувати даний пункт постанови №1332:
"Не підлягають бронюванню військовозобов’язані, які займають посади на критично важливому підприємстві, в критично важливій установі, нарахована заробітна плата яких в кожному місяці останнього звітного періоду (кварталу) нижче за розмір мінімальної заробітної плати по країні, помноженої на коефіцієнт 2,5..."
Тобто, якщо я бронююсь. 01.12.24 то за липень - вересень (кожен з місяців), має бути ЗП більше 20100?
А якщо за жовтень-грудень, за якийсь із місяців зарплата менша, то з першого січня броня анулюється?
Як це буде перевірятись/контролюватись?
Дякую за відповідь.

Ответы юристов (3)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Максиме!

    Ви правильно розумієте зміни до правил бронювання.

    Що стосується контролю, то уникнути його підприємствам, які не дотримуються згаданих Вами вимог, вдасться наврядчи. Вся інформація є в базах даних різних державних органів і легко перевіряється.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    • Максим Клиент 2 часа назад

      Дякую! Якщо я влаштовуюсь на інше підприємство, чи зможуть вони мене забронювати, оскільки у мене не було ЗП за останній квартал?

      • Айвазян Юрій Климентійович

        Норма Постанови зазначає, що підлягає бронюванню військовозобов'язаний, якому нараховано заробітну плату за кожний місяць останнього звітного періоду (квартал).

        займає посаду на критично важливому підприємстві, в критично важливій установі, за якою йому нараховано заробітну плату за кожний місяць останнього звітного періоду (квартал) не нижче за розмір мінімальної заробітної плати по країні, помноженої на коефіцієнт 2,5 (крім державних і комунальних підприємств, установ і організацій, господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі або перебувають у комунальній власності, та господарських товариств, більше 50 відсотків акцій (часток) яких належать господарським товариствам, частка держави або комунальної власності в яких становить 100 відсотків).


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA

Официальный блог Юристы.UA 19 0 23 нояб. 2024
Официальный блог Юристы.UA 0 0 19 нояб. 2024