Задайте вопрос юристу

887 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Военное право, 06 января 2025, вопрос №124969

Як виправити статус "Виявлено порушення військового обліку" у Резерв+ без візиту до ТЦК

Чи можна виправити статус "Виявлено порушення військового обліку" у Резерв+, яке з'явилося у останній день обробки заявки на бронювання (що стало причиною її відхилення), без візиту до ТЦК особисто? Ніяких повісток я не отримував, є підозри що таке робить навмисно оператор Оберігу в ТЦК.

Ответы юристов (12)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Павло!

    Доволі складно вирішити питання про порушення правил військового обліку без особистої явки до ТЦК.

    Щодо Вашого питання, то Ви можете почати із заяви до ТЦК із проханням надати відповідь, які саме правила Ви порушили та відповідні докази того. Заяву можна направити Укрпоштою рекомендованим листом. Строк розгляду заяви - зо днів.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    • Павло Клиент день назад

      Схоже що це мало що дасть. Вони дадуть якусь надуману відповідь без доказів і паралельно направлять повістку на ВЛК створюючі вже доказ постфактум. Фактично вони саботували отримання мною бронювання і не несуть за це ніякої відповідальності. Це просто жах якийсь...

      • Айвазян Юрій Климентійович

        Чому Ви так думаєте? Якщо, скажімо, замість Вашої заяви буде зроблено адвокатський запит, то може спрацювати. Принаймні моїм клієнтам це часто допомогає. До початку лютого можна питання вирішити.

        • Павло Клиент день назад

          Ви кажете 30 днів. Вони надішлють повістку яка прийде за декілька днів. Я по ній звісно не піду, бо це мобілізація 100%. І вони потім через 30 днів наведуть факт неявки за вже реально відправленою повісткою. Як довести те що вони превентивним "порушенням" саботували моє бронювання і одночасно обгрунтувати правомірність моєї неявки по повістці?

          • Айвазян Юрій Климентійович

            З адвокатським запитом не 30 днів, а усього 5 - з дня отримання.

            Обгрунтовати законність неявки по повістці можна лише наявністю поважних причин для такої неявки.

            • Павло Клиент день назад

              І що вони зазвичай відповідали на такий запит? Чи прибирали такий статус після запиту?

          • Айвазян Юрій Климентійович

            Так, я це робив неодноразово, й не тільки завжди добивався відповіді, але і в більшості випадків були практичні результати.

    Адвокат  Євген Олександрович
    Адвокат Євген Олександрович день назад

    Адвокат, г. Киев, 31 год опыта

    Доброго вечора

    Вказане можливо виправити при зверненні до ТЦК та СП, якщо не особисто, то при поданні заяви поштою

    Всього доброго

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю Вас.

    Складно, відверто кажучи. Як мінімум, можна подати адвокатський запит до ТЦК щодо витребування причин появи такого напису.

    З повагою!

    • Павло Клиент день назад

      Запит подати можна, але поки вони будуть відповідати, то надішлють повістку, наслідки неявки по якій настануть швидше, ніж регламентований час відповіді їх на запит, тим самим створюючі для них доказову базу порушення. Фактично вони саботували моє бронювання. А те що я обмежено придатний ще й лімітує мій час лишитися у правовому полі до 04.02.25 згідно чинного законодавства...

      • Кирда Вячеслав Володимирович

        Якщ Ви так думаєте, тоді не розумію сенс Вашого питання на сайті. Все одно з таким записом, на жаль, Вас не забронюють. Ви нічого не втрачаєте.

        • Павло Клиент день назад

          Ну я малюю ситуацію, можливо я помиляюся, бо не розумію нюансів. Тому і звертаюся за роз'ясненнями.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA