Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
915 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Доброго дня! У мене є документи, які підтверджують, що я не військовозобов'язаний за станом здоров'я, і я виїхав за кордон із цими документами. Хочу мати додаткові підтвердження про всяк випадок… Чи можу я встановити додаток 'Резерв+' і чи буде він коректно відображати мій статус (не військовозобов'язаний)? Дякую!
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (9)
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Дмитро!
Ви можете встановити застосунок Резерв+, а ось чи буде він коректно відображати Ваш статус це питання до ТЦК. Для початку спробуйте сформувати е-ВОД через Дію там і побачите всю інформацію, яка міститься у реєстрі стосовно Вас або ж дізнаєтесь, що такої інформації не має..
З повагою, адвокат Айвазян.
тобто треба встановлювати резерв+
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіТреба сформувати е-ВОД через Дію. Для того не потрібно встановлювати Резерв+. https://diia.gov.ua/services/vijskovo-oblikovij-do...
Опис послуги:
Тут можна отримати військово-обліковий документ з даними з Реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів. Зісканувавши QR-код на документі, можна перевірити актуальність інформації.
але це ж виключно твльедля військово забовязаних ?
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіНі, це для всіх. Дані про виключених з обліку також вносяться до реєстру.
Военно обязан указано
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіЗначить ТЦК не вніс дані про Ваше виключення з військового обліку.
Відповідно До Постанови КМУ №559 від 16.05.2024 року «Порядок оформлення (створення) та видачі військово-облікового документа для призовників, військовозобов’язаних та резервістів»:
4. У разі невідповідності відомостей, зазначених у посвідченні призовника, тимчасовому посвідченні військовозобов’язаного, військовому квитку осіб рядового, сержантського і старшинського складу та військовому квитку офіцера запасу, відомостям, що містяться у Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів, громадянин України для внесення відповідних змін:
у паперовій формі — повинен звернутися до районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки або його відділу (органу СБУ, розвідувального органу) за місцем перебування на військовому обліку;
в електронній формі — повинен скористатися засобами електронного кабінету призовника, військовозобов’язаного, резервіста для звернення до районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки або його відділу за місцем перебування на військовому обліку.
Зміни вносяться протягом п’яти робочих днів з дня реєстрації заяви.
Дякую, відправив їм інформацію в резерві + … дуже дивна історія, мені тепер просто чекати? Дякую
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіПоки чекайте, якщо відповіді не отримаєте прийдеться звертатись вже до ТЦК.