Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
915 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Доброго вечером ,28.04.2025 о 11:15 повинен бути суд в котрий мене викликали повісткою. Я з'явився і підійшов до приймальні суді де мені сказали що судове засідання буде перенесено і прийде нова повістка ,але сьогодні побачив на сайті Судова Влада України що суд відбувся де вказали в постанові заочного рішення від 8.05.2025 що я не з'явився .Як оскаржити?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (2)
Юрист, м. Дніпро, 25 років досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня.
Подавайте заяву до суду, де винесено рішення, про його скасування.
Юрист, м. Вінниця, 18 років досвіду
Доброго вечора. Потрібно аналізувати судове рішення. Те, що Вас не викликали повісткою, буде підставою для оскарження постанови.