Начните консультацию с юристом онлайн
Доброго дня.
Бусифікували ТЦК і я "пройшов" ВЛК за 20ть хвилин та відвезли на ДВРЗ не фіксуючи жодної хронічної хвороби.
Зараз бачу що в системі Helsi.me є записи про прийоми у лікарів навіть на наступний день в районій поліклініці, хоча я в той момент був вже на ДВРЗ.
Які мої кроки для визнання шахрайства, якщо зараз знаходжусь в учбовій військовій частині?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (2)
Адвокат, г. Киев, 24 года опыта
Общаться в чатеДобрий день!
Всі дії тцк, починаючи з бусифікації і закінчуючи переміщення Вас до учбової частини є незаконними.
Наразі Ви можете ініціювати порушення питання незаконності всіх цих дій, включаючи підробку медичних документів, але, будучи в учебці самі зробити це не зможете, лише через адвоката.
При цьому повинні розуміти, що весь цей процес буде нелегким і тривалим. І протягом цього періоду Вам прийдеться перебувати під контролем ЗСУ, куди б воно Вас не направило.
Адвокат, г. Киев, 17 лет опыта
визнання незаеонних дій працівників влк та сп тцк не звільняє вас з лав зсу.Вам треба шукати інші законні шляхі звільнення з зсу якщо такі існують