Задайте вопрос юристу

880 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Семейное право, 22 марта 2020, вопрос №14174

Час проведення з дитиною

Доброго дня. Ми з колишньою дружиною розвелися, в судовому рішенні немає нічого про дитину, є тільки те що він (син) залишається з мамою. Сьогодні хотів його забрати до себе, живу з батьками, хожу на роботу (на роботі нас контролюють по поводу коронавірусу. Температуру міряють щодня, вживають заходів щодо потрапляння вірусу на територію АЕС). Тато пенсіонер завжди вдома. Якщо в рішенні немає ні слова про час відвідування, то значить ми маємо обоє право на час проведення однаково. Я так розумію?? Її тато і сестра приїхали одне з Києва, а друге зі Львову, і мають контакт з мої сином. Скажіть як я можу відвідати своє дитя?? Хотів взяти до батьків, переміщатися треба буквально пару метрів.

Ответы юристов (1)

    Петренко Евгений
    Петренко Евгений 4 года назад

    Юрист, г. Харьков, 8 лет опыта

    Доброго дня, так Ви праві. Батьки мають рівні права щодо спілкування з дитиною.

    Якщо ж колишня дружина чинить перешкоди та обмежує Ваше право на спілкування з дитиною, то можна звернутися до служби у справах дітей або ж до суду для встановлення порядку відвідування та спілкування з дитиною.

    Визначення місця проживання дитини це одне, а порядок спілкування - це дещо інше. І якщо в судовому процесі не було вимоги щодо встановлення такого порядку, то суд зі своєї волі не міг його встановити.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України