Начните консультацию с юристом онлайн
Здравствуйте! Прошу Вашей помощи в решении данного вопроса. Если больше 18-ти лет бывший супруг не проживал в квартире, никоим образом не участвовал в воспитании сыновей. Стал жить гражданским браком с женщиной, но оставался прописанным в нашей квартире. Квартира приватизирована на меня. Законно ли выписать его из квартиры без его согласия?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (3)
Адвокат, г. Киев, 31 год опыта
Здравствуйте!
Вам необходимо собрать доказательства, подтверждающиетего отсутствие по месту регистрации.
После чего, Вы можете подать иск в суд о снятии его с регистрации.
Нужна полная консультация алгоритм действий обращайтесь индивидуально.
Удачи.
Адвокат, г. Киев, 51 год опыта
Звертайтесь до суду з позовними вимогами на підставі ст. 405 ч. 2 та ст. 391 ЦК України: (1) Визнати його таким, що втратив право на користування житлом; (2) Скасувати його реєстрацію.
У разі необхідності, - звертайтесь.
Стаття 405. Право членів сім'ї власника житла на користування цим житлом
1. Члени сім'ї власника житла, які проживають разом з ним, мають право на користування цим житлом відповідно до закону.
Житлове приміщення, яке вони мають право займати, визначається його власником.
2. Член сім'ї власника житла втрачає право на користування цим житлом у разі відсутності члена сім'ї без поважних причин понад один рік, якщо інше не встановлено домовленістю між ним і власником житла або законом.
Стаття 391. Захист права власності від порушень, не пов'язаних із позбавленням володіння
1. Власник майна має право вимагати усунення перешкод у здійсненні ним права користування та розпоряджання своїм майном.
Адвокат, г. Киев, 20 лет опыта
да - в судебном порядке
"нужна детальная консультация или помощь в подготовке иска - обращайтесь - контакты можете найти в нете"