Задайте вопрос юристу

385 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

+38 (093) 138-30-83

Задать вопрос на сайте

Социальное обеспечение, 31 июля 2020, вопрос №25606

Льготы при получении высшего образования

Здравствуйте, в этом году я закончила университет, стала бакалавром, успешно сдала ЕВI И ЕФВВ, но имею недостаточное количество баллов для поступления на бюджет за конкурсом. Подскажите, пожалуйста, есть ли какого либо рода льготы при поступлении на магистратуру по той же специальности, в тот же вуз, если я имею статус ребенок-сирота и закончила бакалавриат на бюджетной основе по льготам. НПА по этому поводу я не нашла. Заранее спасибо!

Ответы юристов (1)

  Землянская Екатерина Вячеславовна
  Землянская Екатерина Вячеславовна месяц назад

  Адвокат, г. Харьков, 1 год опыта

  Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

  Доброго дня!

  Відповідно до п. 10 ст. 44 Закону України "Про вищу освіту"

  Прийом на основі ступеня бакалавра на навчання для здобуття ступеня магістра здійснюється за результатами вступних випробувань з використанням організаційно-технологічних процесів зовнішнього незалежного оцінювання та вступних іспитів у закладі вищої освіти або творчих конкурсів з предметів (дисциплін), з яких не проводяться вступні іспити з використанням організаційно-технологічних процесів зовнішнього незалежного оцінювання, включаючи єдиний вступний іспит з іноземної мови з використанням організаційно-технологічних процесів зовнішнього незалежного оцінювання. Особа може вступити до закладу вищої освіти для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра чи магістра, здобутих за іншою спеціальністю, за умови успішного проходження вступних випробувань з використанням організаційно-технологічних процесів зовнішнього незалежного оцінювання та вступних іспитів у закладі вищої освіти або творчих конкурсів з предметів (дисциплін), з яких не проводяться вступні іспити з використанням організаційно-технологічних процесів зовнішнього незалежного оцінювання.

  Відповідно до Постанови КМУ" №226 від 05.04.1994 року

  п.2 ст.13 : Абітурієнти з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та особи з їх числа приймаються до навчальних закладів поза конкурсом.

  Якщо Ви успішно склали іспити ЗНО, тобто перейшли поріг прохідного балу , при поданні документів на магістратуру будуть виділені льготні місця, Вас мають зарахувати на бюджет.

  0 / 0

Похожие вопросы