Задайте вопрос юристу

833 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Недвижимость, 24 сентября 2020, вопрос №29542

Право на часнину будинку

Я з народження проживаю та прописана у будинку,де жили мої бабуся з дідусем.Коли дідусь помер мені було 17років,написав заповіт на свою доньку (мою маму),вона відразу оформила заповіт.На даний момент у будинку прописані та проживають моя мама,мій вітчим та двоє моїх неповнолітніх дітей,10 та 2роки.Відчим нехоче щоб я з дітьми там жила.Чи маю я або мої діти право на частину будинку?

Ответы юристов (2)

    Костромина Виктория

    На даний момент у будинку прописані та проживають моя мама,мій вітчим та двоє моїх неповнолітніх дітей,10 та 2роки.Відчим нехоче щоб я з дітьми там жила.Чи маю я або мої діти право на частину будинку?

    прав на дом ни вы ни дети не имеете

    но пока прописаны - имеете право проживать

    но вас в судебном порядке могут снять с регистрации

    Десятник  Володимир  Олексійович

    Експерт-адвокат Десятник Володимир Олексійович, канд. юрид. наук, доцент.

    Адвокатське бюро «Експерт Володимир Десятник», засновник-директор

    Вашу проблему у форматі "запитання-відповідь" вирішити неможливо. Консультація також не є належною формою правничої допомоги, оскільки це розуміння застосування норм права тільки консультантом. В цьому випадку, ефективною формою є науково-практичне дослідження застосування норм права саме Верховним Судом, адже тільки його висновки обов'язкові для судів попередніх інстанцій. Звернення до суду без такого дослідження є передчасним, часто не вирішує проблему, але приносить невиправдані витрати на оплату адвоката та інші судові витрати.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України