Задайте вопрос юристу

833 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Гражданское право, 23 сентября 2019, вопрос №4462

Яке рішення слід прийняти суду

С. позичив К. 25 000 грн. на три місяці. Договір був укладений письмово, але враховуючи побоювання позикодавця щодо інфляції національної валюти в договорі було зазначено про те, що предметом позики є сума 1 000 умовних одиниць. Договір був вчинений у присутності двох повнолітніх свідків.
Після надходження строку платежу позичальник не зміг виконати свого зобов’язання. В судовому засіданні він повністю визнав борг, сказав, що має намір його віддати по мірі того, як заробить необхідну суму коштів, а у своє виправдання заявив, що позичену суму (25 000 грн.) у нього вкрали, про що він написав заяву до районного відділу міліції.
Яке рішення слід прийняти суду?

Ответы юристов (3)

    Жупинский Николай Андреевич

    Суду необхідно прийняти рішення з чітким дотриманням норм матеріального та процесуального права після всебічного та об'єктивного вивчення обставин справи.

    Пользователь не активен
    Пользователь не активен 4 года назад

    Адвокат, г. Киев, 8 лет опыта

    Общаться в чате

    Однак, якщо на Вашу думку, суд ухвалить рішення без всебічного та повного дослідження обставин справи, з грубим порушенням норм матеріального та процесуального права, Ви маєте право подати апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції.

    Жупинский Николай Андреевич

    Суд не нуждается в помощи и советах. Какая правовая помощь нужна лично Вам? Или Вы помощник судьи и не знаете как написать решение?


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України