Задайте питання юристу

921 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Цивільне право, 14 липня 2021, питання №45061

Не видають додаток до диплому а вже період подачі документів

Закінчила навчання й отримала диплом молодшого спеціаліста але додаток з оцінками який потрібно для поступання на бакалавра досі не видали хоча вже термін подання документів для вступу. Чи законно це?

Відповіді юристів (1)

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович 3 роки тому

    Юрист, м. Львів, 9 років досвіду

    Доброго вечора. В даному випадку, можливо, Ваш додаток до диплому загубився. Вам потрібно звернутись до працівника навчального закладу, який Вам видав диплом, для отримання додатку до диплому.

    Ви можете звертатися до мене для надання додаткових правових послуг з цього питання. Я можу, зокрема, написати текст документа досудового врегулювання спору.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України