Задайте питання юристу

836 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Сімейне право, 19 липня 2021, питання №45322

розлучення та аліменти та зміна прізвища

Дорого Дня! Є таке запитання:
1. Бажаю подати на розлучення, проживаю в одному місті, а чоловік в іншому, чи можу я подати заяву у своєму місті, а також чи можу я не зявлятися на саме судове засідання?
2. При розлученні я хочу щоб дитина залишилася зі мною і подати на аліменти, чи можна однією заявою подати на розлучення та аліменти?
3. Також я бажаю при розлученні зміну власного прізвище, не хочу мати прізвище чоловіка, а хочу зворотньо своє жіноче, чи можли це теж однією заявою на розлучення?
4. При розлученні розподіл совмісного майна не бажаю ділити, хай все залишається чоловікові
Які документи треба оформляти та якого змісту характеру має бути заява?

Також би хотілось щоб при роздученні у моєї дитини також стала моє дівоче прізвище, чи можливо це при розлученні якимось чином оформити?

Відповіді юристів (1)

    Карпенко Андрей Владимирович
    Карпенко Андрей Владимирович 2 роки тому

    Адвокат, м. Київ, 25 років досвіду

    Добрый день!

    Подавайте исковое заявление в Суд со всеми своими требованиями.

    Образец искового заявления найдите в Интернете.

    Бесплатно на сайте Вам его никто писать не будет.

    Если есть дополнительные вопросы связывайтесь со мной через мой профиль на сайте.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України