Задайте вопрос юристу

827 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Гражданское право, 29 сентября 2019, вопрос №4638

Це вважається тиском на суд?

В приміщенні суду треті особи під час об’явленої перерви ( вже не в судовому засіданні, а в коридорі) ділилися своїми враженнями від того, що відбувається щодо складу відповідачів тощо. Після проголошення ухвали суддя з власної ініціативи почала робити уточнення щодо особи, котра поза межами судової зали висловлювала свою точку зору і начебто заявляла щодо скарги на суддю до ВРП; хоча щодо Вищої ради правосуддя ніхто із нас не згадував ( в той час, як право на звернення гарантовано законодавством, зокрема передбачене ст. 107 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»).

Суддя підвищеним тоном заявила про начебто наше втручання у здійснення правосуддя; дала вказівку секретарю суду – написати службову записку; з метою вжиття до третіх осіб якихось заходів. Ми не перешкоджали виконанню суддею службових обов'язків. Ми на підставі свободи слова за межами судового засідання ( в коридорі!) висловлювали між собою точки зору щодо ходу провадження у справі, свою особисту думку щодо руху справи. В межах судового засідання суддя кваліфікувала нашу особисту думку як образу. МИ НЕ МАЛИ ПРАВА ГОВОРИТИ В КОРИДОРІ ПРО НЕПРАВИЛЬНІ, НА НАШУ ДУМКУ, ВИСНОВКИ СУДДІ ? Це вважається тиском на суд? Суддя взяоа самовідвід. Є ухвала.

Ответы юристов (1)

    Іванова Тетяна Борисівна
    Общаться в чате Іванова Тетяна Борисівна 4 года назад

    Адвокат, г. Мариуполь, 17 лет опыта

    Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

    Добрий вечор, Миколай!

    Думаю, що суддя дуже хотіла відводу, самовідводу. І нарешті знайшла за що зачепитись.

    Розмови в коридорі між собою, якщо там не було судді і вони не були звернені до неї - не є тиском на суд.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України