Задайте вопрос юристу

833 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Трудовое право, 28 ноября 2021, вопрос №52258

Звільнення по статті за крадіжку

Доброго дня! Службою безпеки компанії змусили відкрити особистий авто і оглянути....я без питань відкрив, там була каністра металічна з вмвчьлм палива 5 л особистого купленого нажаль за кошти нал.немає чеку ....мені пред'являють,що це з корпоративного авто. ...коли це неможливо ...є всі безпеки і тд пломби і тд . Погрожують звільнити за статтею . Як бути в такому випадку. Як можуть взагалі звільнити по статті тільки по рішенню суду з доказовою базою , яку можуть підробити відеко і тд. .....чи як вирішить роботодавець без доказів і тд просто вирішив він же Пан ? Що порадите як бути ?

Ответы юристов (1)

    Прокопець Олександр Васильович

    Добрий день! Ну, як я розумію, роботодавець примушує Вас до звільнення за власним бажанням, а оскільки Ви не бажаєте, шукає привід звільнити за статтею? В будь-якому випадку звільнення за розкрадання (п. 8 ст. 40 ) на мій погляд максимально складна для реалізації підстава, тому навряд чи роботодавець піде цим шляхом, якщо його проводити законно, тобто йти до суду! Якщо роботодавець вирішить звільнити за данною статтею без дотримання законної процедури, то будь-який суд задовольнить Ваш позов про поновлення на роботі з виплатою коштів за вимушений прогул.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України