Задайте питання юристу

916 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Трудове право, 21 березня 2022, питання №59396

Дії вчителя з тимчасово окупованої території після виходу закону про колабораціонізм

Вітаю. Зараз опинилися на розпутті... Я жителька тимчасово окупованої території з Луганської області. Працюю вчителем. Я мати-одиначка, виховую 9-ти річну дитину. Зараз постало питання чи залишатися працювати з новою владою, чи звільнятися. Прочитавши закон про колабораціонізм незнаю що робити, бо там реальна відповідальність.
Прочитавши матеріал з інтернету по даному питанню, знайшла що держава законодавчо гарантує вчителям які не будуть співпрацювати з ворогом збереження заробітної плати та збереження місця роботи. Але де ці гарантії? Керівництво вимагає до 1 квітня вирішити, а 1 вже написати заяву на роботу при іншій владі. Але яка зрада, якщо ми будемо вчити наших же дітей. Ми ж не по своїй волі опинилися в такій ситуації.
Я вже розглядала купу варіантів як мені зробити, але купа Але.
Головне, за які кошти я буду кормити та одягати свою дитину якщо напишу заяву на звільнення.
Питання. Їх декілька. Якщо я вирішу не працювати в таких умовах як правильно, юридично, зробити. Писати заяву на звільнення, закривати трудову, чи як?
Якщо погоджуся, як з цього можна викрутиться потім, бо дитину крім мене нікому виховувати. І не розумію яка тут зрада, якщо вчитель вчить
Вибачте, що потурбувала


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України