Задайте вопрос юристу

682 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Армия и мобилизация, 23 июня 2022, вопрос №67557

Закони та їх виконання

Добрий день !!Я сама лікар ,зараз у декретній відпустці .Мене викликають на роботу ,чоловік не працює ,так як допомогає мамі інваліду 2 групи(моїй мамі )Чи можу я його оформити у декретну відпустку ??Але наскільки знаю декрет не дає право на відстрочку від мобілізації

Ответы юристов (1)

    Сердюк  Владислава  Андріївна
    Сердюк Владислава Андріївна 11 дней назад

    Юрист, г. Харьков, 9 месяцев опыта

    Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

    Доброго дня!

    За даних обставин Ваш чоловік ВЖЕ МАЄ ПРАВО на ВІДСТРОЧКУ ВІД ПРИЗОВУ:

    Відповідно до статті 23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" на відсрочку від призову мають право чоловіки, які мають одного із батьків дружини із числа осіб з інвалідністю I чи II групи.

    Якщо бажаєте, то можете ще оформити на нього і догляд за дитиною.

    У разі додаткових питань - вертайтесь, на все добре!

    0 / 0

Похожие вопросы