Задайте вопрос юристу

682 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Военное право, 23 июня 2022, вопрос №67579

Пришла повестка в ртцк,но только остлужил срочную службу

Пришла повестка на мобилизацию,но недавно только отслужил срочную службу.
После явки,сразу выдали бланк для прохождения мед.комиссии.
Законно ли?

Ответы юристов (1)

    Деркач Вадим Владимирович
    Деркач Вадим Владимирович 11 дней назад

    Юрист, г. Киев, 9 лет опыта

    Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

    Доброго вечора!

    Ви маєте право на відстрочку протягом шести місяців з дня звільнення, згідно зі ст. 23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію"

    Не підлягають призову на військову службу під час часткової мобілізації протягом шести місяців з дня звільнення з військової служби військовозобов’язані з числа громадян, які проходили військову службу за призовом під час мобілізації та були звільнені зі служби у запас (крім військовослужбовців, зарахованих на службу у військовому оперативному резерві першої черги). Такі особи у зазначений період можуть бути призвані на військову службу за їх згодою.

    Вам необхідно звернутись до територіального центру комплектування та соціальної підтримки де Ви зареєстровані щодо надання відстрочки.

    0 / 0

Похожие вопросы