Начните консультацию с юристом онлайн
Померли свекруха та чоловік,як заявити про спадщину,зараз я з донькою в Італії?
Можливо це зробити,чи треба повернутися в Україну?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (4)
Юрист, г. Чернигов, 6 лет опыта
Общаться в чатеВітаю!
Треба повертатись в Україну. Враховуйте, що строки для прийняття спадщини наразі змінились.
Для більш детальної консультації натискайте зелену кнопку «Звернутися»!
Адвокат, г. Киев, 51 год опыта
Спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину (ч. 3 ст. 1268 Цивільного кодексу).
Оновлено строки прийняття спадщини в умовах воєнного стануhttps://porady.org.ua/onovleno-stroky-pryynyattya-...
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Ірина!
Спробуйте це зробити через нашу дипустанову. За кордоном нотаріальні дії здійснюють консульські установи або дипломатичні представництва України. Зокрема, видають свідоцтво про право на спадщину та посвідчують заповіти (стаття 38 Закону України «Про нотаріат»).
Окрім того, заяву про прийняття спадщини можна відправити нотаріусу поштою (в тому числі, якщо ви перебуваєте за кордоном). Справжність підпису на такій заяві повинна бути нотаріально посвідчена.
Перебування за межами України не є поважною причиною для пропуску строку на звернення із заявою про прийняття спадщини.
Не дивлячись на зупинення строку на період воєнного стану, я рекомендую не відкладати подачу заяви на останній день.
Будуть питання, тисніть кнопку "звернутись" біля мого профілю.
Юрист, г. Львов, 9 лет опыта
Доброго Вам вечора. Перебіг строку для прийняття спадщини або відмови від її прийняття зупиняється на час дії воєнного стану, але не більше ніж на чотири місяці. Згідно із законодавством, свідоцтво про право на спадщину має видаватися спадкоємцям після закінчення строку для прийняття спадщини. Тепер можна звертатись до будь-якого працюючого нотаріуса України. Ви можете звернутись для допомоги з цього питання до посольства чи консульства України в Італії.
Ви можете звертатись до мене для надання додаткових юридичних послуг з даного чи інших питань.