Задайте вопрос юристу

880 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Международное право, 29 июля 2022, вопрос №70253

Тимчасовий прихисток в ЄС

Добрий день. Знаходжусь в Польщі. Маю статус s в Швейцарії, хотіла б відмовитись від цього статусу і податись на тимчасовий прихисток в Польщі. Чи є це можливо?

Ответы юристов (2)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Вікторія!

    Ви можете переїздити з цієї країни до інших держав ЄС і користуватись там таким самим захистом.

    Для цього не потрібно виконувати жодних формальних дій, подавати заяви про відмову від статусу тимчасового захисту або повертати реєстраційну картку, видану державою перебування.

    З'являться питання, тисніть кнопку "звернутись" біля мого профілю.

    Гіммельфарб Станіслав  Олегович

    Доброго дня.

    Статус тимчасового захисту Вами отриманий на підставі Директиви Ради ЄС 2001/55/ЄС. Відповідно до Вказаної Директиви, Ви маєте право на відмову від тимчасового захисту та переїзду в іншу країну ЄС. До цього моменту Ви повинні припинити юридичний зв'язок з первісною країною-притулком. В противному випадку Ви будете вважатися особою, що вже отримала захист і не має потреби в ньому.

    Якщо Ви бажаєте отримання повної консультації та надання алгоритму всіх можливих дій в Вашій ситуації, Ви можете звернутися до мене персонально, натиснувши кнопку "Звернутись" вгорі.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA

Официальный блог Юристы.UA 19 0 23 нояб. 2024
Официальный блог Юристы.UA 0 0 19 нояб. 2024