Задайте питання юристу

915 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Нерухомість, 05 серпня 2022, питання №70698

Оплата за прибудинкову територію особи , яка мешкає в іншому краю.

Добрий вечір. Хочу задати питання односно сплати боргу по прибудинковій території. Маю частку в спільній власності в місті Києві, останні три роки не мешкаю в Україні , а в іншій країні. На початку серпня було засідання суду, рішенням суду борг поділено між усіма співвласниками. Чи я, як співвласник житла, мушу платити свою частину??Адже я не проживаю в країні, не користуюсь жодними послугами...Який закон регулює такі питання? Чи доречно в такім випадку скласти апеляцію з вимогою зробити перерахунок? Маю документи, які підтверджують мою відсутність в Україні потягом останніх трьох років,і замешкання в іншому краю. Буду вдячна за відповідь.

Відповіді юристів (2)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброгодня, Ангеліна!

    Справа не в тому, чи в даний момент фактично проживаєте у своєму житловому приміщенні, чи ні, справа в тому, що Ви є співласником будинку і тому за рішенням суду повинні розділити борг з рештою таких самих спввласників, як і Ви.

    Будуть питання, тисніть кнопку "звернутись" біля мого профілю. Постараюсь відповісти на них більш повно

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович 2 роки тому

    Юрист, м. Львів, 9 років досвіду

    Доброго вечора. Якщо було винесено рішення суду про оплату боргу всіма співвласниками житла і протягом терміну для апеляції ніхто не оскаржував рішення суду першої інстанції, то воно має виконуватись. Виходячи з Вашого опису ситуації ще не пройшов строк для апеляційного оскарження рішення суду. У Вас на руках є документи, які підтверджують фактичне некористування комунальними послугами в тому житлі.

    Ви можете звертатись до мене для надання різноманітних додаткових юридичних послуг з цього чи інших питань.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України