Задайте питання юристу

836 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Нерухомість, 12 вересня 2022, питання №72813

Чи маю я право не приписувати тітку до будинку.

Доброго дня.Підкажіть будь-ласка що робити,в будинку який згорів були приписані я мої 5 дітей,та тітка яка з нами не проживала Ми придбали з дітьми новий але сільська рада не дає документ на оформлення будинку на мене , вимагає приписати тітку.Вона проживає у свого брата який є неїним опікуном.Жила площа невелика.Що мені робити?

Відповіді юристів (3)

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю, Галино!

    Чи є у Вас родинні стосунки з тіткою?

    Якщо ні, то вимога приписувати сторонню особу є неправомірною.

    Всього доброго! Якщо Вам потрібна детальна консультація або алгоритм дій, натискайте зелену кнопку "Звернутися".

    Айвазян Юрий Климентьевич
    Айвазян Юрий Климентьевич рік тому

    Адвокат, м. Миколаїв, 32 роки досвіду

    Спілкуватися у чаті

    Доброго дня!

    Оскільки Ви купили будинок за свої кошти, то маєте повне право тітку не приписувати!

    Будуть питання, тисніть кнопку "звернутись" біля мого фото!

    Гіммельфарб Станіслав  Олегович

    Доброго дня.

    Питання потребує уточнення. Якщо Ви придбали цей будинок самостійно, треба знати на якій підставі, то сільська рада до оформлення права власності жодного відношення не має. Правовстановчим документом є договір на підставі якого Ви придбали будинок.

    Крім того, сільська рада не має права вимагати у Вас зареєструвати когось в Вашому будинку, в неї немає таких повноважень.

    Крім того є незрозумілим питання, щодо статусу тітки - якщо в неї є опікун, вона визнана недієздатною?

    Якщо Ви бажаєте отримання повної консультації та надання алгоритму всіх можливих дій в Вашій ситуації, Ви можете звернутися до мене персонально, натиснувши кнопку "Звернутись" вгорі.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України