Начните консультацию с юристом онлайн
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста...имеет ли право арендодатель не отдать залоговую суму за съёмное жилье при выселении если на то нет причин...мы оплатили за месяц и залоговая в размере месячной оплаты, прожили мы две недели и захотели переселиться но по выезду арендодатель отдала половину залоговой суми... Запугивал и оскорбляла..мы вызвали милицию они составили заявление и посоветовали писать заявление... сможем ли мы выиграть суд если напишем заявление в суд...?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (3)
Адвокат, г. Чернигов, 7 лет опыта
Общаться в чатеВітаю, Любове.
У першу чергу бажано аналізувати наявний у Вас договір оренди.
Ще до подачі позовної заяви, бажано повідомити власницю, що у випадку відмови повернення коштів, ВИ звернетесь до органів податкової служби про ухилення нею від сплати податків.
Перспективи подання позову можу оцінити тільки після вивчення умов договору.
У випадках необхідності детальної консультації, тисніть зелену кнопку «Звернутися»
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Любов!
В угоді оренди повинні бути прописані причини неповернення заставної суми. Тому для того, аби дати чітку відповідь на Ваше питання, треба бачити угоду.
Захочите отримати від мене повну консультацію, натисніть зелену кнопку "звернутись" біля мого фото.
Юрист, г. Львов, 9 лет опыта
Доброго вечора. Завдатком є грошова сума або рухоме майно, що видається кредиторові боржником у рахунок належних з нього за договором платежів, на підтвердження зобов'язання і на забезпечення його виконання.
Якщо порушення зобов'язання сталося з вини боржника, завдаток залишається у кредитора. Якщо порушення зобов'язання сталося з вини кредитора, він зобов'язаний повернути боржникові завдаток та додатково сплатити суму у розмірі завдатку або його вартості. Сторона, винна у порушенні зобов'язання, має відшкодувати другій стороні збитки в сумі, на яку вони перевищують розмір (вартість) завдатку, якщо інше не встановлено договором.
У разі припинення зобов'язання до початку його виконання або внаслідок неможливості його виконання завдаток підлягає поверненню.
Потрібно бачити текст договору, щоб дати повну відповідь на Ваше питання. Можливо, що за договором Вам потрібно було прожити там мінімум місяць, а Ви прожили тільки два тижні.
Ви можете звертатись до мене з цим чи іншими питаннями для надання різноманітних додаткових правових послуг. Я можу надати Вам детальну юридичну консультацію з рядом правничих послуг, написати тексти юридичних документів чи надати інші правові послуги.