Задайте вопрос юристу

880 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Армия и мобилизация, 10 ноября 2022, вопрос №75627

Чи дійсна повістка без вказання конкретної дати?

Доброго дня! Після проходження медкомісії у військоматі після оголошення мобілізації багатьом, в тому числі і мені видали повістки без конкретно вказаної дати, але з вказанням лише місяця. (Проходив у березні, у повістці вказали - квітень) І сказали вказати дату самому після дзвінка. Але у квітні мені так і не передзвонили. У мене обмежена придатність. Чи є дана повістка дійсною?

Ответы юристов (4)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Вадиме!

    Не думаю, що ця повістка досі має юридичну силу, хоча б через те, щой в ній не була вказана дата виклику до ТЦК - основний елемент законно оформленої повістки!

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю, Вадиме.

    Погоджуюсь із колегою. Все ж повістка має містити конкретну дату для явки, а не по дзвінку. Маєте право просто не піднімати слухавку.

    Адвокат  Євген Олександрович
    Адвокат Євген Олександрович 2 года назад

    Адвокат, г. Киев, 31 год опыта

    Доброї ночі!

    ТАКА ПОВІСТКА БЕЗ ДАТИ ЯВКИ Є НЕДІЙСНОЮ.

    У разі наявності запитань звертайтеся через кнопку зеленого кольору Звернутися.

    Савченко Олександр
    Савченко Олександр 2 года назад

    Юрист, г. Чернигов, 10 лет опыта

    Доброго дня!

    Така повістка не має юридичної сили. Однак, раджу звернути увагу на підстави для відстрочки згідно ст. 23 Закону (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3543-12#Text).

    Якщо у Вас є хоча би одна, то раджу подати, а краще направити поштою рекомендованим листом із описом вкладення, на ім'я начальника ТЦКСП письмову заяву про внесення відповідних відомостей до Реєстру та оформлення відстрочки від мобілізації. Всі мої клієнти в подібних випадках без проблем отримували відстрочку.

    Якщо буде потрібна детальна консультація та зразок заяви на відстрочку, пишіть на пошту mailmessage@ukr.net


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України