Задайте вопрос юристу

915 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Военное право, 25 ноября 2022, вопрос №76228

Для сина залишили повістку в дверях чи можуть притягти до адміністративної чи кримінальної відповідальності?

Доброго дня, два тижні назад була в поштовій скрині була залишена повістка в конверті для сина. Син прописаний з нами але зараз по роботі знаходиться в іншому місті, йому 27 років, ні військову кафедру, ні строкову службу він не проходив.

Повістка, яка прийшла два тижні назад, була для проходження строкової служби, хоча сину вже 27 років і на строкову службу він потрапити не може, також на повісткі була тільки печатка. Тиджень назад в дверях була знайдена ще одна повістка, яка такаж була для проходження строкової службки, вона була вже без печатки, але з підписом, але по даті її залишили в будній день, побачила я її під вечер, так як була на роботі, а дата була на наступний ранок вже. Чи є це все законним, тому що син в руки її не отримував і отримати не міг, по телефону йому ніхто не телефононував з військового коміссаріату, хочу його телефон в них є?

Ответы юристов (2)

    Корнійчук Євген Іванович

    Доброго дня, якщо повістка не була отримана під особистий підпис її можно ігнорувати.

    Якщо я допоміг вирішити ваше питання ставте ✅ біля фото підтримайте лайком залиште відгук.

    Для детальної консультації натискайте кнопку звернутися.

    Корнійчук Євген Іванович

    Повістка вважається вручено належним чином тільки під особистий підпис. У всіх інших випадках ви маєте право її ігнорувати. Виклик по телефону теж не законний!!

    БУДУ ВДЯЧНИЙ ЯКЩО ВИ ПІДТРИМАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ФІНАНСОВО ВІДПОВІДНО ВАШОГО ФІНАНСОВОГО СТАНОВИЩА НАТИСНУВШИ КНОПКУ ВІДДЯЧИТИ В КІНЦІ КОНСУЛЬТАЦІЇ.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України