Задайте вопрос юристу

885 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Недвижимость, 05 февраля 2023, вопрос №80093

Кооперативна квартира (заповіт)

Квартира кооперативна, приватизована на мого батька (він єдиний власник). Приписані: Батько з матір*ю, я (повнолітня), сестра та дочка сестри (8 років). Чи можна оскаржити заповіт, у випадку, якщо квартиру відпишуть тільки моїй сестрі або її дитині, або іншій особі? Проживають у квартирі тільки: я та батьки, сестра не проживає у квартирі близько 17 років. Батьки неодноразово погрожували вигнати мене з квартири і постійно говорять прямо, що вона не моя і моєю не буде. Я плачу тільки за інтернет (але він оформлений на ім*я батька) та купую речі в дім, комунальні не плачу, так як батьки забороняють). Яким чином перевіряється наявність заповіту без відома батьків? Чи можна оскаржити його в суді у моєму випадку? Якщо не буде заповіту, то у кого буде право наслідування ? Як захистити себе від того, щоб не опинитися на вулиці? З повагою.

Ответы юристов (2)

    Айвазян Юрій Климентійович
    Айвазян Юрій Климентійович год назад

    Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта

    Общаться в чате

    Доброго дня, Тетяна!

    Якщо Ви не будете включені до заповіту, то за Вами все одно залишається право обов'язкового спадкування. Про наявність заповіту Ви можете дізнатися лише у нотаріуса, який буде вести справу про спадкування, і тільки після смерті заповідувача.

    Виникнуть додаткові питання, натискайте кнопку "звернутись" біля мого профілю. Охоче Вам допоможу!

    Якщо ж консультація задовільнила Вас, активуйте сіру галочку та залиште відгук на знак подяки.

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович год назад

    Юрист, г. Львов, 9 лет опыта

    Доброго Вам вечора. Якщо батьками буде залишено заповіт на користь іншого спадкоємця, то той інший спадкоємець матиме право прийняти спадщину. Ви матимете право на обов'язкову частку в спадщині лише у випадку, якщо у Вас буде оформлена інвалідність будь-якої з трьох груп. Оскаржити в суді чинність заповіту, який було оформлено в нотаріуса, можна тільки за наявності вагомих підстав для того, визначених в законодавстві чи юридичній практиці.

    Ви можете звертатись до мене для надання різних додаткових правничих послуг з даного питання чи інших запитань. Я можу надати Вам детальну юридичну консультацію з рядом різноманітних правових послуг, написати тексти юридичних документів чи надати інші правничі послуги.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA