Задайте питання юристу

836 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Армія і мобілізація, 28 лютого 2023, питання №81422

Неявка в ТЦК через хворобу

Добрий день, підскажіть будь-ласка, по такому питанню - мені видали повістку, і я не звявився в ТЦК та СП, по перебував на лікуванні. Після закінчення лікування мені самому потрібно йти до ТЦК (якими документами це регламентовано), чи потрібно чекати нової повістки?

Відповіді юристів (2)

    Айвазян Юрий Климентьевич
    Айвазян Юрий Климентьевич рік тому

    Адвокат, м. Миколаїв, 32 роки досвіду

    Спілкуватися у чаті

    Доброго дня, Віталію!

    Це залежить від Вас. Якщо Ви підете без виклику до ТЦК і надасте там довідку про лікування, то Вас не оштрафують за неявку по повістці. Проте можуть напрвити на проходження ВЛК і пізніше мобілізувати. Якщо ж не підете, то таки будете мати штраф. Як варіант, можете, щоправда, направити довідку про лікування поштою разом із заівою про поважну причину неявки і чекати до іншої повістки.

    .Виникнуть додаткові питання, звертайтесь до мене особисто, натиснувши кнопку "звернутись" біля мого фото.

    Якщо ж консультація задовільнила Вас, активуйте сіру галочку та залиште відгук на знак подяки.

    Корнійчук Євген Іванович

    Доброго дня, чекайте нової повістки.

    Штраф не можуть накласти без вашої присутності, тому вам нічого не загрожує!! Якщо на вас будуть накладати штраф, тоді і надасте їм лікарняний.

    Якщо накладуть штраф без вашої присутності, його можно буде скасувати у судовому порядку.

    Можу надати вам змістовну консультацію з вашого питання, натискайте кнопку звернутися.

    Якщо ваше питання вирішино ставте ✅ біля фото підтримайте лайком залиште відгук.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України