Задайте вопрос юристу

883 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Недвижимость, 24 апреля 2023, вопрос №84347 150₴

Придбали 1/2 будинку, як зрозуміти що право власності оформлено вірно?

Доброго вечора! Підскажіть будь ласка купили половину будинку в селі, зайшла в реєстр і там я вже є власницею цих 1/2 будинку потім пошукала по ПІБ стару власницю цих 1/2 будинку і за нею там також цих 1/2 будинку значиться. Що це може бути? Хвилююсь тепер щоб ми не втрапили в халепу(

Ответы юристов (4)

    Корнійчук Євген Іванович

    Доброго дня, відповідь на ваше запитання ви можете дізнатися у нотаріуса у якого оформлювали цей правочин. Можливо це просто інша частина будівлі.

    Якщо я допоміг вирішити ваше питання ставте ✅ біля фото підтримайте лайком залиште відгук.

    Для детальної консультації натискайте кнопку звернутися.

    Ліза Клиент год назад

    іншою часткою володіє зовсім інша особа. Може бути таке що в реєстрі просто ще не обновили дані? Пройшло з моменту купівлі 3 тижні..

    Карпенко Андрій Володимирович
    100%

    Вітаю!

    Хоч існують різні методи перевірки нерухомості, найбільш інформативним є отримання необхідних даних про нерухомість з єдиного Реєстру на офіційному сайті Міністерства юстиції.

    Крок 1. Зайти на портал Міністерства юстиції та створити особистий кабінет

    Спершу треба зайти на офіційний сайт Міністерства юстиції України, натиснути кнопку «Онлайн сервіси» та перейти в розділ «Інформація з Державного реєстру речових прав». Після цього необхідно ввійти в систему. Зробити це можна за допомогою ЕЦП (електронний цифровий підпис). Безкоштовно отримати ЕЦП можна в податковій. Також безкоштовно оформити ЕЦП упродовж п'яти хвилин можна в режимі онлайн на сайті ПриватБанку.

    Крок 2. Подати заявку на отримання відомостей про нерухомість та її власника

    Далі з’ясуємо, як перевірити власника нерухомості . Для цього в Кабінеті електронного сервісу слід вибрати пункт «Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно» та знайти необхідний об'єкт. Пошук потрібної нерухомості можливий кількома способами:

    • за адресою;
    • за реєстраційним номером об'єкта;
    • за даними власника (найточніший пошук – за ІПН власника).

    Також треба заповнити інші порожні поля (регіон, тип заявки й так далі) та запустити пошук. У разі успіху висвітиться потрібний об'єкт.

    Якщо вам необхідний пошук за даними юрособи, то треба знати ЄДРПОУ компанії.

    Крок 3. Оплатити сервісний збір

    Після того, як нерухомість буде знайдена, користувач повинен оплатити послугу. Жодних складнощів тут виникнути не повинно, бо використовується стандартна форма оплати через інтернет-банкінг. На момент написання статті вартість отримання виписки становила 20 гривень плюс 3 гривні (комісія банку). Отже, за отримання відомостей про нерухомість і власника доведеться заплатити 23 гривні.

    Крок 4. Отримання виписки

    Після надходження оплати виписка приходить на електронну скриньку користувача, зазначену під час реєстрації. Документ буде у форматі PDF. Ще один спосіб подивитися виписку – одразу після оплати натиснути кнопку «Назад», і на новій сторінці можна буде побачити всю необхідну інформацію про власника нерухомості.

    Гончаренко Константин
    Гончаренко Константин год назад

    Юрист, г. Сумы, 5 лет опыта

    Доброго дня!

    Вам треба звернутися до нотаріуса,який посвідчив купівлю -продаж і він має надати витяг з реєстру речових прав, де 1/2 має бути оформлена на Вас(ПІБ)

    Через онлайн будинок юстиції можете отримати витяг онлайн , -30 грн .

    https://online.minjust.gov.ua/information/

    Якщо угода нотаріально посвідчена все відобразиться, якщо ні , терміново до нотаріуса з продавцем ,або його представником за довіреністю.

    З повагою,

    Костянтин Гончаренко


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA

Официальный блог Юристы.UA 19 0 23 нояб. 2024
Официальный блог Юристы.UA 0 0 19 нояб. 2024