Задайте вопрос юристу

733 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Военное право, 25 мая 2023, вопрос №85797 250 грн.

ВЛК. Термін перепроходження

Проходив ВЛК в квітні,на даний час пройшов лікарів виявилось що маю додаткові хвороби хотів подати на ВЛК по погіршенню стану здоровя мені сказали що тільки можна оскаржити . При появі нових хвороб я маю право на написання рапорта на ВЛК по погіршенню здоровю як що з дня висновку ВЛК пройшов місяць.

Ответы юристов (2)

  Антоненко Вячеслав Володимирович
  100%
  Антоненко Вячеслав Володимирович 4 дня назад

  Юрист, г. Чернигов, 5 лет опыта

  Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

  Вітаю, Назаре!

  Якщо Ви є військовослужбовцем та після проходження військово-лікарської комісії стан Вашого здоров'я пошіршився, Ви маєте право на подання рапорту на проходженн ВЛК у будь-який термін з дати проходження попередньої комісії.

  До такого рапорту треба додати медичні документи, що підтверджують погіршення стану здоров'я. Якщо відмовляють у видачі направлення, тоді треба таку відмову оскаржувати.

  Всього доброго! Якщо Ви хочете поспілкуватись індивідуально і випрацювати алгоритм дій, натискайте зелену кнопку Звернутися/Обратиться нижче фото! Буду радий допомогти.

  +3 / 0
  Гіммельфарб Станіслав Олегович
  Гіммельфарб Станіслав Олегович 4 дня назад

  Адвокат, 23 года опыта

  Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

  Доброго дня.

  Вас вводять в оману.

  У випадку виявлення захворювання, яке перешкоджає проходженню військової служби, Вас зобов'язані направити для проходження ВЛК незалежно від того, коли Ви проходили попереднє ВЛК.

  Якщо Ви бажаєте отримання повної консультації та надання алгоритму всіх можливих дій в Вашій ситуації, Ви можете звернутися до мене персонально, натиснувши кнопку "Звернутись" вгорі.

  0 / 0

Похожие вопросы