Начните консультацию с юристом онлайн
Добрий день!
Я розлучений, виховую неповнолітнього сина з інвалідністю. Я офіційний опікун дитини. Колишня дружина не позбавлена батьківських прав. Проживаємо окремо.
Я в нових стосунках з жінкою-військовою. Плануємо одружитися. Після одруження вона зможе звільнитися з військової служби на підставі спільного виховання моєї дитини з інвалідністю? Чи потрібно щоб вона офіційно усиновила мого сина і лише після цього подавати рапорт на звільнення з війська у зв'язку зі спільним вихованням дитини з інвалідністю?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (4)
Адвокат, 25 лет опыта
Доброго дня.
Для повної відповіді на Ваше питання необхідно знати, з яких підстав жінка проходить військову службу (контракт, мобілізація, кадрова служба).
Виходячи з цього можливо визначити конкретну норму як підставу звільнення.
Загальною підставою є виховання дитини-інваліда віком до 18 років.
Таким чином виховання, тобто спільне мешкання однією сім'єю, що підтверджується шлюбом з батьком(матір'ю) дитини та спільною реєстрацією за однією адресою.
Підстава: кадрова служба (ППО).
Адвокат, 25 лет опыта
В такому випадку, на жаль це не є підставою.
Військовослужбовці, які проходять кадрову військову службу, звільняються з військової служби на підставах під час проведення мобілізації та дії воєнного стану
а) за віком - у разі досягнення граничного віку перебування на військовій службі;
б) за станом здоров’я - на підставі висновку (постанови) військово-лікарської комісії про непридатність до військової служби з виключенням з військового обліку;
в) у зв’язку з набранням законної сили обвинувальним вироком суду, яким призначено покарання у виді позбавлення волі, обмеження волі.
п.3 ч. 6 ст.26 Закону України "Про військовий обов'язок та військову службу"
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Романе!
Виховання неповнолітньої дитини інваліда є підставою для звільнення, але вам треба одружитись.
З повагою, адвокат Айвазян