Задайте вопрос юристу

820 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Армия и мобилизация, 29 ноября 2023, вопрос №97723

Прохождение мед комиссии

Добрый день .Прошёл ВЛК в местной поликлинике,признан ограниченно пригодный.В ТЦК послали 8 ноября на подтверждение в областной ВЛК для подтверждения.Саму медкомиссию на руки не давали.Возил её и забирал с В ЛК представитель военкоматаВ руки мне её не давали.На областной ВЛК ничего не решили и отправили на обследование в местный стационар.Я так понимаю что меня должны вызвать в ТЦК и дать направление на обследование?С 8 ноября прошло уже время.Что мне делать?Идти самому в ТЦК или ждать повестки или звонка?И сколько дается на такое обследование времени?

Ответы юристов (2)

  Айвазян Юрий Климентьевич
  Айвазян Юрий Климентьевич 2 месяца назад

  Адвокат, г. Николаев, 32 года опыта

  Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

  Доброго дня, Андрію!

  Думаю, треба чекати повістки.

  Принагідно повідомляю, що обмежена придатність дозволяє ТЦК Вас мобілізувати.

  Втім у відповідності з пунктом г) статті 20.3 Наказу МОУ №402 від 14 серпня 2008 року Про затвердження Положення про військово-лікарську експфертизу в Збройних Силах України:

  "г) "Обмежено придатний до військової служби"

  Одночасно з постановою ВЛК в індивідуальному порядку з урахуванням військової спеціальності, займаної посади, віку, роботи, що фактично виконується, пристосованості до неї того, хто пройшов медичний огляд, у постанові у довільній формі вказується, які види служби та роботи протипоказані цій особі. Особи, визнані обмежено придатними до військової служби, - непридатні до служби у високомобільних десантних військах, плавскладі, морській піхоті, спецспорудах. Військовослужбовці, визнані обмежено придатними до військової служби, придатні до служби у частинах (підрозділах) забезпечення, військових комісаріатах, установах, організаціях, навчальних закладах.".

  Виходячи з логіки зазначеного пункту Положення та фізичних особливостей кожного окремого військовослужбовця в більшості випадків особам цієї категорії категорично заборонена важка фізична праця, я також надмірні емоційно-психологічні навантаження!

  В таких випадках Ви у статусі військовослужбовця можете:

  по-перше, вимагати роз'яснення незаконного наказу командира;

  по-друге, оскаржувати такий наказ до вищого командування або ж прямо до суду!

  З повагою, адвокат Айвазян.

  Кирда Вячеслав Володимирович
  Кирда Вячеслав Володимирович 2 месяца назад

  Юрист, г. Чернигов, 5 лет опыта

  Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

  Вітаю.

  Вам повинні надати направлення на обласну ВЛК. Втім, якщо Ви вже там були і Вам видали направлення, фактично Ви в процесі проходження обласної ВЛК. Зараз Вам потрібно пройти стаціонар та привезти документи в область.


Похожие вопросы