Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
880 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Всім привіт. До війни був працевлаштований в одному з органів виконавчої влади з спеціальним статусом.
Після початку війни виїхали за кордон, роботодавець під погрозою звільнення за статтею заставив написати заяву на звільнення і надіслати її у вайбер.
Зараз плануємо повернусь в Україну. Чи є можливість скасувати наказ на звільнення, оскільки заява не відображає фактичного волевиявлення і була написана під примусом, а також була написана рукою дружини з її підписом(розуміли, що будемо оскаржувати, тому зробили так)?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (2)
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Ігоре!
Ви маєте право звернутись до суду із заявою про скасування наказа про звільнення.
З повагою, адвокат Айвазян.
Юрист, м. Суми, 31 рік досвіду
Звернутися до суду має право кожна особа. Перспективи судового оскарження залежать навіть не від експертизи, а інших обставин спору. Цей сайт розрахований на елементарні консультації а не на аналітичні розклади конкретної справи, які проводяться після вивчення доказів.