Задайте питання юристу

921 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

24 лютого 2024, питання №102712

виселення порушників з квартири

Моя сусідка алкоголічка, її син,вже, також.кожних вихідних в нашому під'їзді "розваги". було вже все: бійки, вибиті двері, сміття, недопалки, крики, нецензурщина, виклики поліції, пожежників, дільничого і таке інше, звернення до прокуратури. Але це вже переходить всі межі, вдруге пошкоджено мій лічильник, вони його вирвали і сховали, вона вдарила мою неповнолітню дитину, погрожуе "відловити" моїх дітей поодинці у дворі і скоїти злочин, кинути гранату і таке інше. всі сусіди потрепають від цієї напасті, що порадите і як можна виселити цю неадекватну родину з нашого будинку?

Відповіді юристів (4)

    Айвазян Юрій Климентійович
    Айвазян Юрій Климентійович рік тому

    Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду

    Спілкуватися у чаті

    Доброго дня, Анна!

    Рекомендую Вам звернутись до поліції із заявою за ст. 129 ККУ - Погроза вбивством

    1. Погроза вбивством, якщо були реальні підстави побоюватися здійснення цієї погрози, -

    карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до двох років.

    1. Те саме діяння, вчинене членом організованої групи або з мотивів расової, національної чи релігійної нетерпимості, -

    карається позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.

    (Стаття 129 у редакції Закону України № 1707-УІ від 5 листопада 2009 р.)

    Суспільна небезпечність цього злочину визначається тим, що він, викликаючи у людини почуття тривоги і неспокою, заважає її нормальній праці та відпочинку, порушуючи разом із тим у деяких випадках і громадський порядок.

    З об’єктивної сторони злочин характеризується дією у вигляді погрози вчини­ти вбивство, тобто виявленому ззовні намірі позбавити іншу людину життя.

    Така погроза може бути виражена різними засобами: усно, письмово, за допомогою різних дій (жестів, міміки, демонстрації зброї тощо). Для кваліфікації за ст. 129 КК не має значення, чи була така погроза одноразовою або кількаразовою, систематичною, такою, що має характер тероризування.

    Відповідальність за ст. 129 КК може настати лише за погрозу вбивством. Погроза здійснити інші дії (наприклад, заподіяти тяжкі тілесні ушкодження, знищити майно) за ст. 129 КК кваліфікуватися не може.

    Погроза повинна бути реальною, тобто сприйматися потерпілим як така, що може здійснитися.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Анна Клієнт рік тому

    Велика дяка, буду спиратися на ці статті.

    • Айвазян Юрій Климентійович
      Айвазян Юрій Климентійович рік тому

      Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду

      Спілкуватися у чаті

      Прошу! Був радий допомогти.

    Пользователь не активен
    Пользователь не активен рік тому

    Юрист, м. Суми, 31 рік досвіду

    Це системна проблема і не поодинока. Вирішується комплексом заходів реагування, як на порушника, так і на того, хто з цим порушником не бореться, а повинен. Крім цього, можливо застосувати законні технології, які держава не застосовує. Звертайтеся.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України