Задайте питання юристу

885 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Нерухомість, 18 квітня 2024, питання №106048

Квартира без договору

Цікавить таке питання.Винаймав квартиру без договору довгий період,на деякий час прийшлось звідти виїхати,виїхавши не попередив власника що виїзжаю власник требуе оплату за ті місяці які я фактично там не жив,які можуть бути наслідки

Відповіді юристів (4)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Анатолію!

    Які можуть бути наслідки, якщо немає договору та Ви не проживали у квартирі? Яким чином власник буде щось доводити?

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович 8 місяців тому

    Юрист, м. Львів, 9 років досвіду

    Доброго вечора. Якщо письмового договору не було укладено, то Ви зобов'язані заплатити лише за місяці, протягом яких Ви фактично проживали в найманому житлі. Якщо Ви крім орендної плати давали ще завдаток, то він може залишитись в наймодавця. Обидві сторони домовились про оренду квартири на довший термін, проте Ви маєте право на дострокове припинення такого найму житла.

    Анатолій Клієнт 8 місяців тому
    Фактично проживав до середини лютого,про те що з'їхав нікого не повідомляв,тепер требуе оплату за березень та квітень,що в даному випадку порадите?
    • Айвазян Юрій Климентійович

      Можу лише повторити: у Вас немає ніяких зобов'язань перед орендодавцем. Вам треба заплатити лише за фактично прожитий у квартирі період.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Нове у блогах Юристи.UA