Задайте питання юристу

885 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Нерухомість, 23 листопада 2024, питання №123179

Чі можливо розділити квартиру в суді, куплену на мої кошти, якщо вона оформлена на дрчку

Чі можливо довести в суді, що квартира куплена на мої кошти і належить мені, якщо я при куплі оформила її на дочку?
Тепер моє життя перетворилось на жахіття і я хотіла б хотіла довести, що квартира належить мені. Або хоча б розділити квартиру між нами. Дякую

Відповіді юристів (2)

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович місяць тому

    Юрист, м. Львів, 9 років досвіду

    Доброго вечора. Якщо дочка за документами тощо вважається власником квартири і в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно вона вказана власником, то квартира належить саме їй. На практиці в подібних випадках після укладення договору дарування житла обдарований деколи поводив себе як власник по відношенню до колишнього власника тої нерухомості та не дозволяв проживати в тому житлі.

    Якщо Ваша дочка є неповнолітньою чи малолітньою, то Ваше становище не є поганим. Ваша дочка до досягнення повноліття не мала б нести загрозу для Вас.

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Юлія!

    Навряд чи це буде можливим. Квартира належить Вашій доньці, що підтверджується договіром купівлі-продажу та даними у державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

    З повагою, адвокат Айвазян.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Нове у блогах Юристи.UA