Задайте питання юристу

887 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

03 грудня 2024, питання №123593

Виключений з військового обліку знову стоїть на військовому обліку

Добрий день. Мій чоловік був колись виключений з військового обліку, бо частково глухий з народження, але без інвалідності. Після переїзду в іншу область він знову став на військовий облік. Про це є печатки у військовому квитку, і то було до війни. Чи зарас він повинен оновити дані в ТЦК і пройти ВЛК?

Відповіді юристів (4)

    Дерій Владислав Олегович

    Доброго дня!

    Якщо чоловік перебуває на військовому обліку, то йому потрібно було оновити дані до 16 липня.

    Якщо він зараз піде до ТЦК, але в нього немає підстав для відстрочки, то його направлять на ВЛК та в разі визнання придатним його можуть мобілізувати.

    З повагою, юрист Дерій В.О.!

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Світлана!

    З якої причини Ваш чоловік став на облік, якщо був виключений з останнього?

    Якщо він зараз стоїть на обліку, то знаходиться у статусі військовозобов'язаного, а отже, підлягає мобілізації.

    Чи є в Вашого чоловіка підстава для відстрочки?

    З повагою, адвокат Айвазян.

    • Свєта Клієнт місяць тому
      • Добрий вечір! Чоловік став на військовий облік в зв'язку зі зміною місця проживання. Спочатку його не хотіли прописувати у новому місці проживання. Сказали, щоб пішов у військомат, щоб там поставили печатку, що взятий на облік. Відстрочки він не має. Ще ми розводимось через суд. Тож чи треба чоловікові повідомити про зміну сімейного стану в ТЦК? Чи суд сам про розвід повідомить?
      • Айвазян Юрій Климентійович

        Аби уникнути можливого штрафу у майбутньому - потрібно повідомити. Проте, не раджу йти до ТЦК особисто, оскільки чоловіка направлять на ВЛК та мобілізують.

        Повідомлення про зміну персональних даних можна направити до ТЦК Укрпоштою, рекомендованим листом.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Нове у блогах Юристи.UA