Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
885 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Мамі 82 роки, інвалід 3 групи, проживає разом з військовозобов'язаним сином (є договір довічного утримання), який ще опікується одинокою старшою єдиноутробною сестрою, інвалідом 2 групи, оскільки живуть в одному під'їзді і в свій час вона опікувалася ним. У сестри є донька, яка має сім'ю, малу дитину, працює і не має фізичної можливості допомагати.
На яких підставах військовозобов'язаний чоловік може отримати відстрочку від призову?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (2)
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Лілія!
На жаль, із зазначених у Вашому питання обставин я таких підстав не бачу. Хіба що матір сина потребуватиме постійного догляду, підтвердженого довідкою ЛКК форми 080-4.
З повагою, адвокат Айвазян.
Юрист, м. Полтава, 4 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня!
Щоб мати право на відстрочку необхідно, щоб у матері військовозобов'язаного була довідка МСЕК або ЛКК про потребу у сторонньому догляді. Для цього необхідно звернутися до сімейного лікаря, який дасть направлення на лікарсько-консультативну комісію.
Підготуйте всі необхідні документи - медичні записи, довідки від лікарів та інші документи, які підтверджують медичний стан матері.
Згідно роз'яснення МОЗ лише 3 довідки ЛКК підтверджують потребу у постійному сторонньому догляді https://www.kmu.gov.ua/news/moz-roziasniuie-khto-p...
"...У всіх інших випадках потребу у постійному сторонньому догляді визначають лікуючі лікарі та лікарсько-консультативні комісії. Їхні рішення повинні бути підтверджені відповідними висновками.
Отже, сторонній догляд призначають у таких випадках:
З повагою, юрист Дерій В.О.!