Задайте питання юристу

893 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Адміністративне право, 03 лютого 2025, питання №126614

Не явка на ВЛК по липовій повістці

Якщо людину доправили до тцк силою - через бусифікацію, без документів, та вручили йому стандартну, заповнену, цвітну копію (тобто підпис начальника та печатка) повістку на влк, а вин не зявився. Чи є то злочином? З документів про ному був лише витяг "єДокумент", і-банкінг, Дії, де немає ні фотографії не серії та номеру паспорта. Данні після були оновлені через "Резерв+", Відразу у резерві було все добре, а потім з'явилася стандартний напис про порушення війскового обліку. Чи можно у такому випадку запросити через резер+ повторне проходження влк, та стверджувати що це в перше, і тобі нічого не вручали?  Із доказів у них тільки підпис на  частині повістки. 

Відповіді юристів (3)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня!

    Яким чином Ви збираєтесь довести, що Вам не вручали повістку, якщо отримали її під особистий підпис?

    З повагою, адвокат Айвазян.

    • Ikis Клієнт день тому

      Зразка підпису вони не мають. А до цього і людини в базі не було. Заповнювали зі слів.

      • Айвазян Юрій Климентійович

        Це Вам прийдеться доводити у суді, якщо будете оскаржувати постанову про притягнення до адміністративної відповідальності за непроходження ВЛК.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України