Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
962 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Мой отец будучи военным получил квартиру, она приватизирована у меня мамы и папы есть доли.после папа оформил дарственную на меня.
Дарственная оформлена до брака.
- Если я пропишу мужа может ли он претендовать на часть квартиры в случаи развода?
- Имею ли я возможность его выписать если он добровольно будет против ?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (5)
Юрист, м. Київ, 10 років досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, прописка ні як не впливає на право власності. Враховуючи, що у вас дарча , муж не має право претендувати на розподіл майна у разі розлучення.
Адвокат, м. Київ, 6 років досвіду
Юлія, доброго дня. Все майно, що було придбане до шлюбу, майно яке було отримане в спадок або подароване не є спільною власністю подружжя.
Адвокат, м. Миколаїв, 34 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Юлія!
Чоловік може мати права власності лише на те майно, яке було придбачне під час шлюбу з Вами.
З повагою, адвокат Айвазян.
Юрист, м. Харків, 27 років досвіду
Спілкуватися у чатіВітаю, Юлію
Ця квартира є виключно Вашою на підставі статті 57 Сімейного кодексу, оскільки отримана до укладання шлюбу і до того ж у подарунок. Відтак у випадку розлучення чоловік не може претендувати на неї ні за яких умов. Реєстрація за адресою тут ні на що не впливає.
І навіть якщо чоловік буде проти, ви маєте право зняти його з реєстрації. Робити це доведеться через ЦНАП або суд в залежності від ситуації.
З повагою,
Андрій Брильов
Юрист, м. Полтава, 5 років досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня!
Після прописки Ваш чоловік ніяким чином не претендує частку в квартирі. Водночас прописати та виписати його з квартири можна лише за згоди Вашої матері, якка володіє 1/3 нерухомості.
З повагою, юрист Дерій В.О.!