Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
893 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Добрий день. Чи можу я отримати військовий квиток в 32 роки при відсутності приписного? У військкоматі не був, повісток не отримував
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (2)
Адвокат, м. Чернігів, 6 років досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Андрію!
Звичайно, Ви можете отримати військовий квиток у 32 роки. Для цього Вам потрібно з'явитись до військкомату за місцем Вашого проживання та написати заяву про видачу військового квитка. Звичайно, дивно, що у Вас немає навіть приписного посвідчення, і на цей факт працівники військкомату точно звернуть увагу.
Зразок заяви про видачу військового квитка затверджений Додатком 1 до Порядку видачі, зберігання та знищення військових квитків осіб рядового, сержантського і старшинського складу, затвердженого наказом Міністерства оборони України від 10 квітня 2017 року № 206. Однак на практиці краще не писати заяву самому, а прийти до військкомату та написати заяву за їх бланком.
Скоріше за всього, Вас притягнуть до адміністративної відповідальності за статтею 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення правил військового обліку, максимальний штраф - 255 гривень.
Вам можуть видати направлення на медичний огляд і у разі його успішного проходження можуть вручити мобілізаційний припис. Такі дії працівників військкомату не будуть вважатися порушенням законодавства з боку останніх.
Головне, що в силу Вашого віку строкову військову службу Ви точно проходити не будете!
Успіхів Вам!
З повагою!
Адвокат, м. Київ, 31 рік досвіду
Срочная воинская служба Вам не грозит (до 27 лет).
При прибытии в военкомат, Вас должны поставить на воинский учёт.
Затем могут привлечь к административной ответственности за нарушение правил воинского учёта по статье 210 Кодекса Украины об административных правонарушениях.
После чего предоставят перечень документов, который Вам нужно предоставить для получения военного билета в виде копий: паспорта гражданина Украины, ИНН, аттестата, диплома с дополнением к нему, свидетельства о браке, свидетельства о рождении ребёнка и фотографии.
После этого, Вас направят на прохождение медкомиссии военкомата, при этом, в случае признания Вас пригодным, могут вручить мобилизационное распоряжение, котрое вклеивается в военный билет, а чтобы его не получить нужно иметь основании заявления для получения отсрочки от призыва по возможной мобилизации, согласно статье 23 Закона Украины "О мобилизационной подготовке и мобилизации":
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3543-12
При наличии вопросов обращайтесь индивидуально через Звернутися.
Всего доброго!
Удачи Вам!