Задайте питання юристу

915 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Цивільне право, 20 грудня 2020, питання №35175

Долги в МФО,пошли просрочки,я участвовал в приватизации квартиры у меня 1/3 часть ,могут ли МФО наложить арест на собственность?

Брал микрозаймы по интернету ,все платил вовремя,сейчас нет такой возможности ,нехватает даже на пролонгацию,долги растут, проценты увеличиваются,как быть,что можно предпринять?Ждать суда и оспаривать что было сваше начислено?

Відповіді юристів (2)

    Змисла Марта
    Змисла Марта 4 роки тому

    Юрист, м. Львів, 6 років досвіду

    Доброго дня.

    В даному випадку необхідно звернутися до них в письмовій формі про реструктиризацію боргу.

    Так, кредитор має право звернутися до суду про стягнення заборгованості та після отримання рішення суду буде відкрити виконавче провадження в межах якої можуть накласти арешт на майно, звернути стягнення на нього тощо.

    Окрім цього, МФО може звернутися до нотаріуса для вчинення виконавчого напису на підставі якого відкриють виконавче провадження та можуть накласти арешт на майно.

    Однак, такі виконавчі написи на кредитних договорах є незаконні та в разі його вчинення необхідно звертатися до суду для визнання його таким, що не підлягає виконанню.

    У разі необхідності детальнішої консультації, то звертайтесь через мій профіль.

    Костюк Любовь Тарасовна
    Костюк Любовь Тарасовна 4 роки тому

    Адвокат, м. Київ, 25 років досвіду

    Добрый вечер, если вы не можете погасить кредит, не делайте никаких пролангаций. Вас просто затягивают в долговую яму, вы кормите МФО, а на погашение долга это никак не влияет. В суд МФО не пойдет, исполнительную надпись могут сделать , но она слетает в суде за милую душу. Реструктуризацию просить у них можете, но врятли они Вам ее дадут, а если и дадут то только на всю сумму долга (штрафы, % и т.д.) нужно смотреть какие МФО, есть адекватные с которыми можно договорится.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України