Задайте питання юристу

836 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Сімейне право, 29 грудня 2020, питання №35611

При каких обстоятельствах можно отсудить ребенка

С мужем в разводе. Есть ребенок. При каких обстоятельствах он может отсудить ребенка?
Если у него есть доказательства моей измены?
Но это никак не связано с ребенком.
Я не поющая, не наркоманка
Работаю
Ребенок сыт, ухожен, одет
Если он продает в суд на меня о присвоении ребенка ему,
То какова вероятность,что суд будет на его стороне?

Відповіді юристів (3)

    Карпенко Андрей Владимирович
    Карпенко Андрей Владимирович 3 роки тому

    Адвокат, м. Київ, 25 років досвіду

    При решении Суда о месте проживания ребенка учитываются следующие факторы:

    - Мнение детей.

    - Место проживания детей в настоящее время.

    - Наличие жилья.

    - Наличие доходов.

    - Образ жизни отца и матери.

    Если есть дополнительные вопросы связывайтесь со мной через мой профиль на сайте.

    Змисла Марта
    Змисла Марта 3 роки тому

    Юрист, м. Львів, 5 років досвіду

    Добрий вечір.

    Ч. 1 ст. 161 СК України встановлює, що якщо мати та батько, які проживають окремо, не дійшли згоди щодо того, з ким із них буде проживати малолітня дитина, спір між ними може вирішуватися органом опіки та піклування або судом.

    Той з батьків, який прагне, щоб дитина проживала разом з ним, повинен довести наступні обставини, які будуть доказувати зазначений вище принцип, а саме:

    • відповідальне ставлення до своїх батьківських обов’язків. Доказами на підтвердження даних обставин можуть бути характеристики з місця проживання, з місця навчання дитини, з лікарні, де буде зазначено що той з батьків, хто бажає, щоб дитина проживала з ним, піклується про дитину, відвідує з дитиною місце навчання, батьківські збори, приймає участь в житті школи, а також піклується про стан здоров’я дитини, а також документи, які можуть підтверджувати відсутність заборгованості по виплаті аліментів.
    • стан здоров’я як батьків, так і дитини.
    • матеріальне становище батьків. Одним з важливих моментів для підтвердження належних матеріально-побутових умов будуть виступати довідки про доходи.
    • можливість забезпечення належних житлових умов. Так, суд при вирішенні наведеного спору буде брати до уваги фактичне місце проживання батьків, житлові умови, які в тій чи іншій мірі буду свідчить про можливість батьків забезпечити дитину належними умовами проживання. На підтвердження наведених обставин суд буде враховувати акти, які складаються відповідним органом опіки та піклування після обстеження житлових умов як батька так і матері. Дані акти долучаються до матеріалів справи та органи опіки та піклування на підставі цих актів складає висновок про доцільність проживання дитини з одним із батьків. Окрім цього, суд буде враховувати належність на праві власності житла, особливо того, в якому буде проживати дитина. А тому той з батьків, хто має на праві власності квартиру, буде мати перевагу перед, тим, хто її наприклад орендує. Також, той хто проживає та зареєстрований лише один в даній квартирі, буде мати перевагу, перед тим, хто, наприклад, проживає з батьками або ж рідними;
    • сімейний стан батьків.
    • інші обставини. До них можна віднести будь-які обставини, зокрема ті ж шкідливі звички, графіки роботи, професія і т.д.

    У разі необхідності детальнішої консультації, то звертайтесь через мій профіль.

    Карпенко Андрей Владимирович
    Карпенко Андрей Владимирович 3 роки тому

    Адвокат, м. Київ, 25 років досвіду

    Вы написали,что учитывается мнение ребенка, ребенку 4 года, я так понимаю его мнение не учитывают На данный момент я и ребенок проживаем в квартире мужа У меня нет своего жилья Это может сыграть большую роль? Не звоните мне Если не сложно в виде сообщения

    1. 4-летнего ребенка опрашивать не будут.

    2. Скорее всего к делу привлекут орган опеки.

    3. Какое решение примет суд предсказать сложно, будут исследованы все обстоятельства.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України